piątek, 28 marca 2014

Dla Arturka - Jarmark Wielkanocny

Po raz kolejny na Jaworznickim Jarmarku Wielkanocnym będzie Arturkowe stoisko. Sprzedane wytworki jak zwykle zasilą konto Arturka Szustra, ślicznego, wesołego chłopca zmagającego się ze wstrętną chorobą odbierającą oddech. Od roku staram się pomagać Arturkowi, przekazując własne wyroby. Pisałam o tym między innymi tutaj, a o Arturku pisałam też tutaj. Na ten jarmark przygotowałam kilka wytworków

  Jeśli ktoś z Was chciałby również pomóc, to zachęcam do przekazania fantów. Czasem leży nam coś w szufladzie bez przeznaczenia, a dla Arturka i jego rodziny każdy grosz się liczy. Jarmark odbędzie się 12 kwietnia, więc jest jeszcze parę dni na wysyłkę. Strona organizacji działającej na rzecz Arturka to Stowarzyszenie z oddechem w tle. No i zachęcam do przekazania 1% dla Arturka, informację znajdziecie na bocznym pasku bloga.

Ponieważ tutorial na ubranka na jajka cieszy się ogromnym zainteresowaniem, to pomyślałam, że przygotuję jeszcze tutka na minipisanki widoczne na zdjęciu. Przydałby się? Jak myślicie?

Póki co ściskam Was wiosennie :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny i napisanie komentarza :)